Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Joga

 

Każda minuta naszego życia jest drogocenna. Jeśli pragniesz odnaleźć siebie, dotrzeć do własnych pokładów wewnętrznej siły i mocy, poczuć swoje piękno iwejść na ścieżkę spełnionego, satysfakcjonującego życia, przepełnionego pasją i radością istnienia, przyjdź i sprawdź, jak działa joga kundalini.

Obecnie bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy odwagi, zdecydowania i wytrwałości oraz wiary w to, że klucz doszczęścia spoczywa w naszych dłoniach, a może nawet w naszym umyśle.

Joga kundalini to praktyka pełna mocy, transformująca, szybka i efektywna. Dzięki swojej kompletności jest doskonałą praktyką i daje szybkie i spektakularne efekty u osób prowadzących intensywny tryb życia, szczególnie mieszkających w dużych miastach, żyjących w szybkim tempie współczesnego świata. Joga kundalini jest najdłużej skrywaną starożytną techniką łączącą w sobie pracę z oddechem (pranajama), pracę z ciałem (asany), dźwięki i śpiew (mantry), układy dłoni (mudry) oraz medytacje. Dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu powyższych technik, zyskujemy narzędzie zarówno do pracy ze swoim ciałem, umysłem, zmysłami i emocjami, zaledwie w ciągu jednej lekcji możemy osiągnąć równowagę i harmonię na każdym poziomie.

Joga kundalini jest nazywana jogą świadomości, gdyż przygotowuje ciało i umysł do rozwinięcia naszej świadomości, potencjału mocy, twórczej inteligencji, które znajdują się w każdym człowieku oraz poznania naszej duchowej natury.

Dzięki temu możemy kierować swoją energią i wykorzystywać ją do twórczego działania, by realizować swoje marzenia i cele i żyć z pasją. Pozwala dotknąć naszej prawdziwej natury, znaleźć swoje prawdziwe Ja, swoją właściwą istotę, tożsamość, żebyśmy żyli zgodnie z naszym przeznaczeniem.

Nie musimy mieć doświadczenia, aby praktykowa kundalini jogę i odczuwać jej skutki. W jodze kundalini nie jest istotny stopień zaawansowania i sprawności fizycznej. Może ją praktykować każdy, bez względu na wiek, stan zdrowia, pochodzenie, narodowość, wyznanie czy religię.

Co warto wiedzieć przed zajęciami:

- dobrze jest nie spożywać obfitego posiłku na ok. 2 godz. przed zajęciami

- przyjdź 10 min przed zajęciami

-zajęcia odbywają się w małej kameralnej grupie

- ćwiczymy boso, w swobodnych strojach z naturalnych tkanin, najlepiej w jasnych kolorach

-jogę kundalini może praktykować każdy, nawet jeśli ktoś ma ograniczenia w ciele, bądź ich świadoma/y, nie

przekraczaj ograniczeń fizycznych, praktykuj zawsze na 100% swoim możliwości, nie forsuj się

- po zajęciach pij dużo wody

- poinformuj o ewentualnych problemach zdrowotnych, ciąży i menstruacji (pozwoli to na odpowiedniezmodyfikowanie pozycji ciała i oddechu

Na zajęcia zpraszamy w czwartki 20.15 start 07.10