Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Style Taneczne

Hip Hop cool  To jeden z najpopularniejszych nowoczesnych stylów tanecznych. Zaliczany jest do Street Dance,czyli tańców ulicznych, i powstał na ulicach nowego Jorku. Dzieli się na różne odmiany takie jak: Old school, new age,new style,freestyle co czyni go wyjątkowo różnorodnym, a każdy miłośnik tańca znajdzie coś dla siebie. 

W Time Creator mamy dwie grupy turniejowe hip hopowe Vibe Crew i Vibe Crew Junior które czynnie uczestniczą w zawodach i pokazach tanecznych i odnoszą liczne sukcesy. Ich instruktorka Natalia Sommerfeld (Nita) dąży do tego aby każdy tancerz wykreował swój własny indywidualny styl taneczny a także potrafił odnaleźć się w wystąpieniach grupowych.

Vibe Crew 1 Miejsce Miniformacja Przeźmierowo 2019 rok  https://www.youtube.com/watch?v=vU1kUGBk7Hw

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na nowy sezon taneczny 2020/2021 wiecej informacji w linku:Nabór 2020/2021    .

 

BreakDance cool - Rodzaj unikatowego tańca z dużą liczbą elementów siłowo-sprawnościowych oraz kroków wykonywanych w parterze. Osoba tańcząca breakdance to b-boy (mężczyzna) lub b-girl (kobieta). Taniec ten narodził się w latach 70-tych w Bronksie- dzielnicy Nowego Jorku i jest on jednym z czterech podstawowych i nieodłącznych elementów kultury Hip Hop.

Oto krótka prezentacja jak ten taniec wygląda: https://www.youtube.com/watch?v=xNxQQUAIGeI

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zajęcia z Breakdance, zapisy już trwają a od września ruszamy z nowymi grupami pod okiem najlepszego b-boya Radka Arenta. Ma niesamowite podejście do dzieci jak i również niesamowitą wiedzę i doświadczenie.

Modern Jazzyes -to połączenie techniki tańca klasycznego i tańca jazzowego. Jest to taniec kontrastów, opraty na przeciwnościach takich jak wznoszenie, przyspieszanie i zwalnianie, równowaga i upadek, napięcie i rozluźnienie. Styl ten przede wszystkim wykorzystywany jest w scenicznych formach tanecznych (teatr,performance, telewizja, koncert).

Zapraszamy na zajęcia do grup turniejowych pod kierownictwem Barbary Ziółkowskiej wiecej informacji w linku: Nabór 2020/2021

Oto występ naszej solistki Barbary Ziółkowskiej która zajeła 1 miejsce w kategorii improwizacja 16+ na zawodach tanecznych: https://www.youtube.com/watch?v=lhF8_w_xO3E

 

Zumba Kids winkJeśli twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas i ma niesamowitą energię to te zajęcia są właśnie dla niego ! :) Zumba kids jest świetnych sposobem na wyładowanie energii, która drzemie w naszych pociechach, jest to połączenie dobrej zabawy w postaci ćwiczeń i prostych układów tanecznych. Podczas zajęć dzieci poprawiają swoją kondycję fizyczną, uczą się koordynacji, równowagi, pracy w grupie a przede wszystkim świetnie się bawią :p 

Serdecznie zapraszamy do zapisów na te zajęcia. Instruktorką tych zajęć jest żywiołowa Anna Osiecka- Konieczna, która swoją pasją i charyzmą zarazi wszystkie dzieci.

Oto krótki fragment jak wygląda Zumba KIDS: https://www.youtube.com/watch?v=Z5Eg4ghJKNk

Taniec z elementami gimastykismiley ( zajęcia taneczne z elementami gimnastyki dla dzieci w wieku 4-5, 6 lat) -  Zapraszamy do zapisów na sezon 2020/2021 :)

 

Zajęcia Hip Hopowe pod kątem Solówek i Duetów Open:

Zajęcia nastawione na ćwiczenia improwizacyjne, bitwy taneczne, ćwiczenie i układanie duetów pod kątem zawodów). Brak podziału na kategorie taneczne, na zajęcia może przyjść każdy tancerz ;) 

Zajęcia pboprowadzi: Natalia Nita Sommerfeld.

Balet 3 - 4 latki, +6 lat:

Zapraszamy dziecijuż od 3 roku życia :)