Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Taniec w parach/weselny

 

 

TWÓJ PIERWSZY TANIEC

Mieliśmy przyjemność przygotowywać choreografię pierwszego tańca dla bardzo wielu Narzeczonych Par. Pierwszy taniec weselny jest wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju przeżyciem dla Zakochanych, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby Państwa choreografia była wyjątkowa, przygotowana z myślą o Państwa predyspozycjach, upodobaniach oraz w charakterze wybranej muzyki, którą pomożemy Państwu znaleźć.

Choreografia Pierwszego Tańca może być:

•klasyczna: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep.

•energetyczna w gorących rytmach SALSY, brazylijskiej samby, kubańskiej cha-chy, amerykańskiego rock & roll'a, jive, kubańskiej rumby, swinga, hiszpańskiego paso-doble.

•american smooth (np. połączenie kroków walca, elementów show, podnoszeń, a wszystko pięknie harmonizuje z muzyką)

•Proponujemy także połączenie klasyki z latynoską energią (tzw. MIX)!

•Na specjalne życzenie – ELEMENTY HIP-HOPU i tańca nowoczesnego!!!

 Koszt zajęć indywidualnych 120zł 60min.

Dodatkowo otrzymujecie 1h treningu na sali gratis.

 

 

 

 

Modern/jazz

Modern/Jazz to zajęcia kierowane do każdego kto chce nauczyć się tańca od podstaw. Zajęcia będą dawać wyraz różnorodności. Z jednej strony będą łączyły elementy kilku gatunków tanecznych, w tym baletu klasycznego, współczesnego, tańca jazzowego, lirycznego z drugiej natomiast będą wychodzić poza ustalone zasady danych styli. Zajęcia będą kładły nacisk na fizyczność, zwiększenie ruchomości stawów, wzmacnianie i rozciąganie poszczególnych partii mięśni, muzykalność oraz wykorzystanie predyspozycji ciała do budowania nowych rozwiązań ruchowych. Będą składały się z rozgrzewki wzmacniającorozciągającej i nauki fragmentu choreografii. Ich celem jest swobodna, bezstresowa nauka tańca dla przyjemności. 

 

Zajęcia odbywają się w piątki 20.15 

 

 

Joga

 

Każda minuta naszego życia jest drogocenna. Jeśli pragniesz odnaleźć siebie, dotrzeć do własnych pokładów wewnętrznej siły i mocy, poczuć swoje piękno iwejść na ścieżkę spełnionego, satysfakcjonującego życia, przepełnionego pasją i radością istnienia, przyjdź i sprawdź, jak działa joga kundalini.

Obecnie bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy odwagi, zdecydowania i wytrwałości oraz wiary w to, że klucz doszczęścia spoczywa w naszych dłoniach, a może nawet w naszym umyśle.

Joga kundalini to praktyka pełna mocy, transformująca, szybka i efektywna. Dzięki swojej kompletności jest doskonałą praktyką i daje szybkie i spektakularne efekty u osób prowadzących intensywny tryb życia, szczególnie mieszkających w dużych miastach, żyjących w szybkim tempie współczesnego świata. Joga kundalini jest najdłużej skrywaną starożytną techniką łączącą w sobie pracę z oddechem (pranajama), pracę z ciałem (asany), dźwięki i śpiew (mantry), układy dłoni (mudry) oraz medytacje. Dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu powyższych technik, zyskujemy narzędzie zarówno do pracy ze swoim ciałem, umysłem, zmysłami i emocjami, zaledwie w ciągu jednej lekcji możemy osiągnąć równowagę i harmonię na każdym poziomie.

Joga kundalini jest nazywana jogą świadomości, gdyż przygotowuje ciało i umysł do rozwinięcia naszej świadomości, potencjału mocy, twórczej inteligencji, które znajdują się w każdym człowieku oraz poznania naszej duchowej natury.

Dzięki temu możemy kierować swoją energią i wykorzystywać ją do twórczego działania, by realizować swoje marzenia i cele i żyć z pasją. Pozwala dotknąć naszej prawdziwej natury, znaleźć swoje prawdziwe Ja, swoją właściwą istotę, tożsamość, żebyśmy żyli zgodnie z naszym przeznaczeniem.

Nie musimy mieć doświadczenia, aby praktykowa kundalini jogę i odczuwać jej skutki. W jodze kundalini nie jest istotny stopień zaawansowania i sprawności fizycznej. Może ją praktykować każdy, bez względu na wiek, stan zdrowia, pochodzenie, narodowość, wyznanie czy religię.

Co warto wiedzieć przed zajęciami:

- dobrze jest nie spożywać obfitego posiłku na ok. 2 godz. przed zajęciami

- przyjdź 10 min przed zajęciami

-zajęcia odbywają się w małej kameralnej grupie

- ćwiczymy boso, w swobodnych strojach z naturalnych tkanin, najlepiej w jasnych kolorach

-jogę kundalini może praktykować każdy, nawet jeśli ktoś ma ograniczenia w ciele, bądź ich świadoma/y, nie

przekraczaj ograniczeń fizycznych, praktykuj zawsze na 100% swoim możliwości, nie forsuj się

- po zajęciach pij dużo wody

- poinformuj o ewentualnych problemach zdrowotnych, ciąży i menstruacji (pozwoli to na odpowiedniezmodyfikowanie pozycji ciała i oddechu

Na zajęcia zpraszamy w czwartki 20.15 start 07.10

 

 

 

Zdrowy Kręgosłup

Zdrowy Kręgosłup  Fit4health

Jak ważny jest zdrowy kręgosłup każdy z nas się przekonał, kiedy nasz największy stabilizator odmówi nam posłuszeństwa. Dlatego zapraszamy na zajęcia zdrowy kręgosłup mające charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny w zakresie bólu pleców i skrzywień kręgosłupa.

Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe. Nauka oddychania i utrzymania odpowiedniej postawy (stabilizacji) ciała są wplecione w tok lekcji. Wykorzystywane w treningu ćwiczenia na bazie pilatesu wzmacniają także głębokie partie mięśniowe. 
Zajęcia polecane dla wszystkich
.

Na zajęcia zaprasza instruktorka z wieloletnim doświadczeniem Anna Tafelska w środy godzina 29.15 oraz poniedziałek 20.15.

 

 

 

Acro Joga

   Acroyoga to połączenie doskonałe Yogi , acrobatyki, tańca, Acro balansu oraz masażu tajskiego. To przede wszystkim też dobra zabawa i możliwość kontaktu z innymi ludźmi. Wzmacnia i rozciąga, uczy komunikacji, zaufania oraz świadomości swojego ciała.                                           

 

 . 

Zapraszamy wszystkich na jamy . Jam jest otwartym spotkaniem na którym możecie ćwiczyć acro i nie tylko . Tutaj może przyjsć każdy i spróbować acro. Jamy odbywają się zazwyczaj  w sobotę lub niedzielę. Informację na temat jamów i innych wydarzeń acro znajdziecie na grupie https://www.facebook.com/groups/139384566682714/.

Dołącz do nas :)